Mikołajki rocznika 2005 Osiedle

Wczoraj swój turniej mikołajkowy rozgrywali zawodnicy z rocznika 2005 trenujący na co dzień na Osiedlu przy SP 9. Ze względu na dużą liczebność grupy chłopcy i dziewczynki zostali podzieleni na dwa zespoły. W turnieju padło mnóstwo bramek, było dużo radości każdego dziecka co jest naszym celem nadrzędnym podczas takich turniejów. W czasie turnieju z każdej drużyny w różnych konkurencjach wyłoniono trzech TURBOKOZAKÓW, którzy mieli za zadanie m.in. trafianie piłką do celu czy pokonywanie sprawnościowych torów przeszkód.

Akademię Piłkarską Unia Oświęcim reprezentowali: Szymon Całus, Paweł Jamróz, Julia Palichleb, Anna Brudny, Damian Fryc, Stanisław Ptaszyński, Igor Bartosz, Michał Sordyl, Sebastian Nowak, Miłosz Sadkowski, Przemysław Sikora, Bartłomiej Rembiesa, Szymon Mordarski, Sergiusz Habczyk, Jakub Filipowicz, Adrian Guzik, Piotr Pelc, Franciszek Budzowski, Oliwier Maciejowski, Miłosz Zabłocki, Jakub Zygmunt, Mateusz Mirczak, Ignacy Pielesz, Piotr Górski, Jakub Pietras, Wojciech Kęska.

Chłopcy grający w turnieju jako AP Unia II zanotowali komplet 5 zwycięstw tracąc w całym turnieju tylko jednego gola. Drużyna występująca jako AP Unia I odniosła jedno zwycięstwo, jeden remis i trzykrotnie musiała uznać wyższość rywali. Wyniki nie są jednak na tym etapie najważniejsze. Cieszymy się, że każdy zawodnik ma za sobą kolejny turniej, który jest niepowtarzalnym doświadczeniem. Zapraszamy do oglądania galerii z tego turnieju, której autorem jest pani Iwona Brudny. Dziękujemy :)

GALERIA TUTAJ KLIKNIJ