PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM

W niedzielę, 16.11.2014 r. drużyna AP Unia Oświęcim z rocznika 2005 ZASOLE uczestniczyła w halowym turnieju piłki nożnej w Bieruniu. Nasi zawodnicy bardzo dobrze zaprezentowali się w rywalizacji z rówieśnikami ze Śląska. Byliśmy godnym reprezentantem Małopolski, cztery razy wygrywając i raz remisując. W opiniach kibiców i obserwatorów byliśmy drużyną, która w turnieju prezentowała się najlepiej.

Wyniki:

AP Unia - GKS Gwarek Ornontowice 2-0

AP Unia - Gol Bieruń 2-0

AP Unia - Grom Tychy 3-0

AP Unia Rekord Bielsko Biała 3-3

AP Unia - Sparta Zabrze 5-0

Skład drużyny: Mordarski Szymon, Pawłowicz Patryk, Zajas Dominik, Pielesz Ignacy, Lachendro Jakub, Zinkow Paweł, Kurdziel Dawid, Stachura Wojciech, Iwański Filip, Jedynak Mateusz, Dziedzic Karol, Wybraniec Konrad

Trener: Tomasz Wróbel

Tak prezentuje się dyplom, który otrzymał każdy uczestnik.

Kolejnym turniejem rocznika 2005 będą coroczne Mikołajki, które odbędą się 7.12.2014.(niedziela) w godz.9.00-14.00 w Oświęcimiu. ZAPRASZAMY !