Robimy postępy - Sparing rocznika 2005 Osiedle

W ubiegły piątek mecz sparingowy z rocznikiem 2004 LKS-u Poręba Wielka rozegrała nasza drużyna z rocznika 2005 trenująca na co dzień na Osiedlu. Była to nasza druga potyczka z chłopcami z Poręby przed rundą wiosenną Ligi Orlików. Mecz wygrali gracze z Poręby w  stosunku 9:5 jednak nasi zawodnicy zaprezentowali wreszcie odpowiednie cechy wolicjonalne, a bramki, które strzelili były bardzo ładne. Już 17 kwietnia startujemy w lidze orlików. Zapraszamy do wspierania naszych zawodników gorącym dopingiem w tych rozgrywkach!!!

UNIA: Szymon Całus(Br.), Damian Fryc, Stanisław Ptaszyński, Ania Brudny, Adrian Guzik, Jakub Zygmunt, Filip Iwański, Miłosz Sadkowski, Szymon Mordarski, Przemysław Sikora, Franciszek Budzowski, Jakub Filipowicz, Sergiusz Habczyk.