Runda eliminacyjna za nami

Wczoraj na 5 orlikach w powiecie oświęcimskim odbyła się runda eliminacyjna ligi orlików. Na orliku przy SP 9 do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn: UNIA II, UNIA IV, UKS KS Chełmek III, Poręba Wielka, Solavia Grojec i Sygnał Włosienica. Oto wyniki biało-niebieskich:

UNIA II - Włosienica 1:1

UNIA IV - Grojec 0:0

Włosienica - UNIA IV 1:1

UNIA II - Chełmek 0:1

Unia II - Unia IV 1:0

UNIA II - Grojec 2:0

UNIA IV - Poręba 0:2

UNIA II - Poręba 0:0

UNIA IV - Chełmek 1:3

Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Chełmka z 13 punktami, drugie ex aequo Unia II i Poręba z dorobkiem 8 punktów i identycznym bilansem bramkowym. Debiutujący w Lidze Orlików zawodnicy z Unii IV zdobyli dwa punkty. Gratulacje dla wszystkich drużyn. Kolejny turniej już za dwa tygodnie.

Unię II i IV reprezentowali: Szymon Całus, Paweł Jamróz, Franek Budzowski, Krzysiek Grzywacz, Damian Fryc, Julka Palichleb, Piotr Pelc, Kuba Filipowicz, Przemek Sikora, Sergiusz Habczyk, Mateusz Mirczak, Mateusz Kasperek, Ania Brudny, Bartek Rembiesa, Kuba Zygmunt, Miłosz Sadkowski.