Turniej Mikołajkowy rocznika 2008

Ruszył cykl turniejów piłkarskich organizowanych przez Akademie Piłkarską Unia Oświęcim wraz z MOSiR w Oświęcimiu. W minioną niedzielę, swój turniej rozegrała najstarsza grupa Akademii rocznik 2008. W turnieju wzięło udział 7 drużyn: AP Champions, GOL Bieruń, Górnik Libiąż, Fablok Chrzanów, Polanka Wielka oraz dwie drużyny Akademii Piłkarskiej Unia Oświęcim. Zawody były prowadzone bez klasyfikacji. Poziom meczów był wyrównany. Gra zawodników stała na wysokim poziomie, można było oglądać piękne indywidualne oraz zespołowe akcje, zakończone pięknymi bramkami. Na zakończenie turnieju każdy zawodnik otrzymał paczkę słodyczy oraz pamiątkowy medal. Dodatkowo z każdego zespołu wyróżniono najlepszego zawodnika, który otrzymał statuetkę. Turniej zakończył się bez kontuzji w miłej atmosferze. W następny weekend odbędą się kolejne turnieje!