Akademia Piłkarska Unia Oświęcim vs Kadry Śląskie

W sobotę 5 stycznia zawodnicy z rocznika 2008 grupa biała Zasole, rozegrali turniej w Imielinie. W turnieju wystąpiły 4 bardzo mocne drużyny: Kadra Podokręgu Sosnowiec, Kadra Podokręgu Bytom, Kadra Podokręgu Katowice oraz Akademia Piłkarska Unia Oświęcim. Szanse biało- niebieskich były mniejsze, ponieważ nasi rywale tworzyli swojej zespoły z najlepszych zawodników swoich podokręgów, a biało niebiescy nie mogli skorzystać w tym dniu ze wszystkich swoich zawodników, ponieważ część zawodników w tym czasie rozgrywała turniej w Świnnej Porębie. Turniej w Imielinie był na bardzo wysokim poziomie, mecze były bardzo wyrównane, gdzie każda drużyna poczuła smak porażki oraz zwycięstwa. Młodzi Uniści zanotowali 2 porażki oraz 1 zwycięstwo ostatecznie kończąc turniej na 3 miejscu.

Wyniki :

AP Unia - Kadra Podokręgu Katowice 0-5