AP UNIA 09 zwycięzcą turnieju GOL CHAMPIONSHIP 2019

Na zaproszenie szkółki piłkarskiej Gol Bieruń zawodnicy naszej akademii zagrali w turnieju halowym w Bieruniu. W turnieju wystartowało osiem zespołów podzielonych na dwie grupy. Nasi zawodnicy w grupie mogli zmierzyć się z zespołami z Bielska, Czeladzi i Polanki.

Wyniki gr. B

AP Unia – Strumień Polanka Wielka 4:1

AP Unia – Football 4 Pro Bielsko 1:2

AP Unia – FA Czeladź 7:0

Bilans uzyskany w grupie pozwolił na zajęcia pierwszego miejsca i awans do dalszej fazy turnieju, w której nasza drużyna okazała się najlepsza uzyskując następujące wyniki.

Półfinał:

AP Unia - PKS Józefka Chorzów 2:0

Finał:

AP Unia – Strumień Polanka Wielka 3:0

Skład: Grabowski, Grzywacz, Łoziński, Kecmaniuk, Mika, Kuwik, Machała, Dziędziel, Piech, Bartuś.

Indywidualnie wyróżnienie w turnieju w ocenie trenerów otrzymał nasz bramkarz Adam Grabowski. Gratulacje dla całego zespołu i życzymy dalszych sukcesów sportowych.