Dobry występ Orlików w ZASOLA z prestiżowym turnieju w Staniątkach.

W miniony weekend zespół rocznika 2007 ZASOLE prowadzony przez trenera Marcina Barciaka, zaliczył udział w bardzo prestiżowym turnieju organizowanym przez Szkołę Futbolu Staniątki. Turniej rozegrany został na 4 halach, a w 2-dniowej rywalizacji wystartowały 32 zespoły wielu renomowanych klubów takich jak: Wisła Karków, Cracovia Karków, Korona Kielce, Sandecja Nowy Sącz, Rozwój Katowice, Rekord Bielsko-Biała, AP 21 Kraków, Polonia Warszawa oraz wiele innych. Biało-niebiescy pomimo problemów kadrowych spowodowanych chorobami, zaliczyli bardzo udane zawody, kończąc rywalizację na 14 miejscu i zajmując miejsce w pierwszej połowie tabeli. Zespół w trakcie turniejowej rywalizacji zaliczył 2 zwycięstwa, 2 remisy oraz 2 porażki. Najlepszym zespołem turnieju okazali się piłkarze ze stolicy Polonii Warszawa.

Wyniki spotkań:

Faza grupowa:

Karol Wadowice (9-2)

Ajaks Częstochowa (1-1)

Igloopol Dębica (3-7)

Liga Europejska (miejsca 9-16)

Szkoła Futbolu Staniątki (3-0)

Orliki Myślenice (1-1)

Rekord Bielsko-Biała (0-2)

Kadra zespołu Unii Oświęcim: Gabryś Aleksander, Tobiczyk Kacper, Łaczny Patryk, Kowalski Olivier, Zieliński Igor, Bułaś Piotr, Kubica Wiktor, Budzowski Franciszek, Wanat Bartosz