I runda Małopolskiej Ligi Talentów rocznika 2008 za nami!!!

W niedziele 24.03. odbyła się I runda Małopolskiej Ligi Talentów rocznika 2008. W turnieju wzięło udział 16 najlepszych zespołów z województwa małopolskiego, śląskiego oraz świętokrzyskiego. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy po 8 zespołów, gdzie grano systemem każdy z każdym. Poziom rozgrywek był bardzo wysoki. Młodzi Uniści rozegrali 7 spotkań notując: 2 zwycięstwa, 1 remis i 4 porażki, ostatecznie plasując się na 6 miejscu w swojej grupie. Ten turniej zdecydowanie nie należał do najlepszych w wykonaniu naszych zawodników, ale jak wiemy dzieci mają często wahania formy i miejmy nadzieje, że w następnej rundzie podopieczni Michała Barciaka pokażą wszystkie swoje umiejętności. Kolejna runda małopolskiej Ligi odbędzie się 7.04.

Skład AP Unia Oświęcim: Kania, Lieber, Kurdziel,Kozak, Ćwieląg, Maciaszek, Kecmaniuk, Strumiński, Krajzel, Kubicz, Błachaniec, Korczyk

Wyniki:

Unia Oświęcim - Sandecja Nowy Sącz 0-0