SuperMecz ze Szkółką Piłkarską Przeciszów

We wtorkowe popołudnie na orliku przy SP 9 swój kolejny mecz rozegrali chłopcy z rocznika 2010 AP Unia ze Szkółką Piłkarską Przeciszów. Młodzi piłkarze podzieleni przez swoich trenerów przez ponad godzinę na dwóch boiskach toczyli zacięty pojedynek. Nie brakowało pięknych akcji i goli z jednej jak i z drugiej strony. Dzieci grały, strzelały, a uśmiech na ich twarzach gościł raz po raz. Na pewno takie spotkania wpływają na prawidłowy piłkarski rozwój naszych Skrzatów. Oby tak dalej, niech dzisiejszy mecz będzie motywacją do dalszych treningów.

Skład Unii : Łukasz Machulak, Ksawery Zawiła, Maks Stachura, Adam Zgrzebnicki, Oliwier Bratek Ksawery Szczurek, Mikołaj Lorek, Mikołaj Gworek, Szymon Malinkiewicz, Błażej Jaromin, Bartek Głowacki, Tomek Pater

Trener: Szymon Grzywa

Dziękujemy przeciwnikom i trenerowi Przemkowi Kubasowi z SP Przeciszów.