Unia 2010: aktywny weekend biało-niebieskich

W piątek wzięliśmy udziałw turnieju organizowanym przez Szkółkę Football Project w Kętach. Rozegraliśmy 5 meczy:

AP Champions 2:0

Football Project r. 2011 5:1

Hejnał Kęty 1:1

Polanka Wielka 5:0

Football Project 0:1

Skład: Ksawery Zawiła (3 bramki), Mikołaj Lorek (3 bramki), Mateusz Machała, Dawid Zajas (1 bramka), Szymon Bartuś (2 bramki), Maks Stachura (2 bramki), Oskar Maryon (1 bramka), Franek Kmiecik (1 bramka), Bartek Kupiec, Dominik Młodzik.

W niedzielny poranek na zaproszenie Akademii Piłkarskiej 21 z Chrzanowa rozegraliśmy prawie 120-minutowy mecz z gospodarzami. Strzeliliśmy 24 gole, tracąc 7 i prezentując składne, szybkie akcje.

Skład: Alan Bugański, Dominik Młodzik, Oskar Maryon (5 bramek), Maks Stachura (5 bramek), Mateusz Machała( 1 bramka), Szymon Bartuś( 5 bramek), Bartek Głowacki (2 bramki), Dawid Zajas (2 bramki), Ksawery Zawiła (3 bramki), Franek Kmiecik (1 bramka)Trener: Szymon Grzywa