Unia w Lidze Mistrzów

Zawodnicy z rocznika 2005 wzięli udział w turnieju piłkarskim zorganizowanym przez UKS Chrzanów. W niedzielnej rywalizacji wystąpiło 12 drużyn ze Śląska i Małopolski.W grupie rozegraliśmy pięć meczów ( dwa zwycięstwa, dwa remisy, jedna porażka), co dało nam trzecie miejsce i awans do LIGI MISTRZÓW. W konfrontacji na wyższym poziomie zanotowaliśmy dwa remisy i porażkę. Wyjazd na turniej był świetnym doświadczeniem i pożyteczną konfrontacją z rówieśnikami z innych klubów. Myślę, że doda on młodym zawodnikom motywacji do dalszej pracy na treningach.

Wyniki eliminacji:

AKS Mikołów - AP Unia 1-3

AP Unia- Rozwój Katowice 0-1

Triumf Alwernia- AP Unia 2-2

AP Unia- Ciufcia Chrzanów 2-0

AP Unia - Zagłębie Sosnowiec 1-1

Wyniki Liga Mistrzów:

AP Unia- MUKS Dąbrowa Górnicza 0-4

AP Unia- Górnik Libiąż 0-0

AP Unia- AP 21 Kraków 2-2

Skład drużyny: Kurdziel Dawid, Iwański Filip, Lachendro Jakub, Pielesz Ignacy, Stachura Wojciech, Zajas Dominik, Pawłowicz Patryk, Gąsiorek Martyna, Dziedzic Karol, Mordarski Szymon, Miśkiewicz Maciej, Zinkow Paweł