Unia Zasole 2008 wygrywa turniej Kęty CUP!!!

Akademia Piłkarska Unia Oświęcim rocznik 2008 grupa biała Zasole wygrywa turniej O Puchar 100-lecia Niepodległości Polski rozgrywany w Kętach. W turnieju wzięło udział 8 zespołów, 2 grupy po 4 zespoły. Zajmując 2 miejsce w fazie grupowej uzyskaliśmy awans do półfinału, gdzie rozprawiliśmy się z drużyną BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała aż 7-1. W finale po raz drugi w tym dniu zagraliśmy z zespołem Champions Oświęcim, który w fazie grupowej wygrał 3-2 z naszym zespołem, lecz finał był już pod dyktando biało-niebieskich który bez problemu wygraliśmy 7-3. Zwycięstwo w tym dniu jest ważne, lecz najważniejszy jest styl jaki prezentowaliśmy podczas wszystkich meczy, piękna ofensywna gra i dominacja w każdym spotkaniu. Dodatkowo nagrodę najlepszego gracza turnieju otrzymał nasz zawodnik Filip Ćwieląg. Wielkie brawa dla naszych młodych piłkarzy.